Strašidelná škola 2017

Ve čtvrtek 2. listopadu jsme mohli na naší škole již potřetí zažít všemi oblíbenou podzimní akci zvanou „Strašidelná škola“.  Rok od roku počet dětí, co se chtějí bát, roste a podle slov paní učitelky Paraskové, která spolu s žákyněmi šesté třídy statečně zvládla organizaci vstupu, bylo letos návštěvníků ,,hooodně“. Měli jsme možnost nahlédnout do zákulisí, všechna strašidla nás velmi nadchla a myslíme, že i malé návštěvníky, kteří se přišli bát. Škola téměř bez světel, doprovázena děsivými zvuky a výkřiky, dodávala na atmosféře a děsiví klauni, Samara a jiné hororové postavy každého dozajista vylekali. A co vás čekalo na konci strašidelné cesty? Odměna od paní učitelky Křesťanové v podobě dobrých sladkostí.

My osobně jsme si celou akci náramně užily a těšíme se na příští rok, který bude jistě stejně povedený jako tento.

Barbora Šmehlíková a Tereza Škodová,

Mediální výchova