7. Sportovní den

Dne 21. dubna 2018 se konal 7. Sportovní den naší školy. Mohli jste hrát fotbal nebo si zaběhat orientační běh. Za dokončení orientačního běhu jste dostali Kinder vajíčko. Mohli jste si také dát zdarma nealkoholické pití nebo koupit něco k jídlu. To napekly paní učitelky.

A teď už k fotbalovému turnaji. Nastoupilo 9 týmů. Hrálo se ve třech skupinách. Po základní části turnaje se o konečné 1.-3. místo utkaly týmy Loupáci, Masters of Kings, F.T.S.A., o 4.-6. místo se utkaly týmy Suchdolští draci, No Name a Blesk, o konečné 7.-9. místo se utkaly týmy Bleskáčci, FC Béčko a Piráti.

A jak to nakonec vše dopadlo? Ve 12.30 byly vyhlášeny výsledky orientačního běhu:

Mladší žáci:

1. místo – Martin Majer a Andrej Bukovsky, čas 3:40
  2. místo – Terezka Zimová, čas 4:05
  3. místo – Adélka Prachařová, Nikolka Matušíková, čas 4:20

Starší žáci:

1. místo: Julie Majerová, Karolína Štélová, čas 7:10
  2. místo: Matyáš Král, Luboš Son Šíma, čas 7:18
  3. místo: Markéta Štélová, Emilie Civínová, čas 7:55

Sportovní den byl ukončen vyhlášením výsledků fotbalového turnaje:

1. místo: F.T.S.A.
  2. místo: Loupáci