Začátek školního roku 2018/2019

Školní rok začíná v pondělí 3. září. Všichni žáci od 2. do 9. ročníků mají v tento den jednu vyučovací hodinu od 8:00 do 8:45.

V úterý 4. září mají žáci 2. – 4. ročníků výuku od 8:00 do 11:40, žáci 5. – 9. ročníků od 8:00 do 12:35.

Od středy 5. září se učíme podle rozvrhu.

Prvňáky přivítáme v pondělí 3. září v 8:15 před hlavním vchodem do nové budovy školy. Mohou přijít už se školní aktovkou, aby si do ní uložili pomůcky, které pro ně budou ve třídách připravené.

Po zahájení si paní učitelky odvedou své nové žáčky i s jejich doprovodem do tříd. Rodiče budou mít chvilku na pořízení fotografií a pak už nechají děti samotné s paní učitelkou a odeberou se na informativní schůzku do školní družiny. Přibližně po hodině se do školní družiny přesunou všichni prvňáci a rodiče budou mít ještě krátkou schůzku s třídní učitelkou.

V úterý 4. září budou mít 1. třídy výuku od 8:00 do 9:40, poté si je mohou rodiče vyzvednout přímo ve třídě. Děti, které budou odcházet do školní družiny, si převezmou vychovatelky hned po skončení vyučování. Stejně bude probíhat i středa 5. září, ale výuka bude od 8:00 do 10:45. Od čtvrtka 7. září se budou prvňáci učit od 8:00 do 11:40.

Informace k výdeji obědů:

V pátek 31. srpna dopoledne proběhne kolaudace rekonstruované školní kuchyně. V pondělí 3. září se nebude vařit! Prosím rodiče, jejichž děti budou v pondělí trávit čas ve školní družině do odpoledních hodin, aby je vybavili větší svačinou.

Informace k placení obědů žáků 1. tříd:

Zaplacení obědů včetně vyzvednutí čipu je možné uskutečnit v níže uvedené dny vždy mezi 7:30 – 15:30 v kanceláři vedoucí školní jídelny paní Fořtové v suterénu nové budovy školy (vstup hlavním vchodem).

Pondělí  27. 8.

Úterý     28. 8.

Čtvrtek  30. 8.

Pátek     31. 8.

Děkuji všem za pochopení.

Alexandra Kejharová