Informace k zahájení provozu ve školním klubu

Provoz školního klubu bude zahájen v pondělí 3. 9. po ukončení vyučování.

První školní den bude provozní doba klubu do 15:30 hodin, následující dny pak od 12:30 do 17:00 hodin.

Přihlášky do klubu je možné vyzvednout přímo v klubu anebo stáhnout z webu školy. Upozorňujeme rodiče, aby počítali s tím, že od nového školního roku bude zákaz používání mobilních telefonů. Platí to i pro školní klub. Děti můžou volat rodičům po dohodě s vychovatelkou. Děti, které jsou pro daný den zapsány ve školním klubu, by neměly samostatně putovat po budově školy, výjimkou jsou pouze děti, které odchází na kroužek. Děti si po obědě vyzvednou věci ze skříňky v šatně a vše si donesou do školního klubu. Pokud se děti ze školního klubu odhlásí a po dohodě s rodiči můžou samostatně pobývat venku, vychovatelka za ně již nenese odpovědnost a jsou pro daný den z klubu odhlášeny.