Sportovní den

ZVEME VÁS NA 9. SPORTOVNÍ DEN, KTERÝ SE KONÁ 13. DUBNA 2019 OD 10 HODIN.

TURNAJ V MINIKOPANÉ

Registrace fotbalových týmů probíhá do středy 10. 4. 2019. Hlaste se e-mailem na adrese tomas.jaros@zssuchdol.cz. Složení týmů: 8 hráčů (5 hráčů + 1 brankář, 2 náhradníci, v týmu budou nejméně 2 dívky nebo ženy a 1 dospělák). Věk hráčů od 6 let. Hráči by měli mít sportovní oděv a obuv, turfy nebo tenisky. Kopačky s kovovými kolíky jsou vzhledem k umělému povrchu hřiště zakázány.

ORIENTAČNÍ BĚH ŠKOLOU

Zaběhejte si a zorientujte se ve škole! Běh startuje od 10.15, poslední hlídka vyběhne ve 12 hodin. Poběží jedno až tříčlenné hlídky podle plánku a jejich úkolem bude proběhnout všechny vyznačené kontroly. Registrace hlídek na místě při startu v den běhu. Věk běžců není omezen. Hlídky budou startovat ve dvou kategoriích: mladší žáci (do 9 let včetně), starší žáci (nad 9 let). U věkově smíšené hlídky se řídí zařazení do kategorie věkem nejstaršího běžce.

Drobné občerstvení bude zajištěno. Těšíme se na všechny sportovní nadšence!