Výtvarná výstava dětí z druhého stupně

Opět po roce jsme si zabrali spojovací tunel mezi novou a starou budovou my, žáci druhého stupně. Chtěli jsme se totiž pochlubit, co děláme ve Výtvarné výchově a  také mladším dětem ukázat, na co se mohou na druhém stupni těšit! S výstavou nám pomáhaly paní učitelky Mgr. Daniela Křesťanová a Mgr. Zuzana Tomková, které nás výtvarkou na druhém stupni provázejí.

Pokud se chcete podívat, jak se dají vyrábět písmenka a  co všechno jsme  z písmenek  vytvořili a vymysleli, přijďte se do konce června  2019 podívat.

A na co můžete těšit? Na korkové království, třídu zabalenou do novin, Titanik udělaný z Aloise Jiráska, písmena, která budou větší než vy, písmenkové hlavolamy ze sirek a mnoho dalšího.

Podívejte se na fotogalerii, návštěva  výstavy stojí určitě za to. Budete na nás pyšní stejně jako naše  paní učitelky.

Vaše šikovné děti