Informace k zápisu do prvních tříd

Zápis do prvních tříd se koná 28. a 29. dubna 2020 (NOVÝ TERMÍN – aktulizováno 16. 3. 2020), a to vždy od 14 do 18 hodin v 1. patře Staré budovy školy. K zápisu přijdou děti narozené v období od 1. září 2013 do 31. srpna 2014 a děti, které měly v loňském roce odklad školní docházky. U zápisu je třeba předložit občanský průkaz zákonného zástupce a rodný list dítěte.

Je možno s sebou přinést vyplněnou Žádost o přijetí nebo Žádost o odklad školní docházky, k němuž je nutné doložit vyjádření školského poradenského pracoviště
a ošetřujícího lékaře. Tyto formuláře najdete na webových stránkách školy www.zssuchdol.cz.

Pro školní rok 2020/2021 předpokládáme, že budou otevřeny tři první třídy s maximálním počtem 25 žáků.

Prostřednictvím webových stránek školy bude možné v dostatečném předstihu rezervovat konkrétní čas zápisu.

Kritéria přijetí:

1. Děti s trvalým pobytem ve školském obvodu, stanoveném obecně závaznou vyhláškou hl. m. Prahy.
  2. Ostatní zájemci.