Studenti pomáhají školákům

Vážení rodiče,

obracím se na vás s touto zajímavou iniciativou městské části a studentů Gymnázia Jana Keplera, jejímž cílem je pomoci žákům suchdolské ZŠ s distančním vzděláváním.

Jednalo by se o individuální on-line doučování ve všech základních předmětech: český jazyk, anglický jazyk, matematika, fyzika, chemie apod. na prvním i druhém stupni, případně i o přípravu na přijímací zkoušky na střední školy. Doučování by se odehrávalo v prostředí Google Classroom, ve kterém jsou studenti i žáci zvyklí pracovat.

Pro žáky ZŠ M. Alše je tato služba zdarma, městská část Praha-Suchdol bude doučujícím studentům vyplácet rozumnou odměnu.

Vzhledem k tomu, že některým žákům nemohou či nezvládají při distanční výuce pomáhat jejich blízcí, nabídka přednostně platí pro žáky, jejichž zapojení doporučí jejich učitel. Ostatním žákům bude možnost nabízena do vyčerpání kapacit.

Se svým zájmem o tuto mimořádnou pomoc se můžete obrátit na moji adresu knappova@gjk.cz, kam prosím napište:

• jméno žáka + třídu
  • jméno zastupujícího rodiče
  • předmět doučování
  • kontaktní telefon a e-mail

[clear]

Propojím vás potom se studentem (studentkou), který(á) by vaše dítě doučoval(a).

Doufáme, že naše iniciativa vám pomůže překonat toto nelehké období distančního vzdělávání, jehož konec je zatím v nedohlednu.

Ludmila Knappová

učitelka matematiky na Gymnáziu Jana Keplera