Aktuální informace k organizaci výuky od 12. dubna 2021

Na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních a 1. fázi rozvolnění (zde) se umožňuje osobní přítomnost na vzdělávání nově od 12. 4. 2021 žákům 1. stupně způsobem, že se vzdělávání v lichém týdnu neúčastní první polovina tříd a v sudém týdnu neúčastní druhá polovina tříd (rotační výuka). Osobní přítomnost je umožněna žákovi za předpokladu, že nemá příznaky onemocnění COVID-19 a podstoupil vyšetření prostřednictvím preventivního antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2. Testování bude probíhat ve škole vždy v pondělí a ve čtvrtek.

V lichý týden (tj. v týdnu od 12. 4.) budou mít prezenční výuku třídy:
1. B, 1. C, 2. C, 3. B, 3. D, 4. A, 4. B, 4. C, 4. D

V sudý týden (tj. v týdnu od 19. 4.) budou mít prezenční výuku třídy:
1. A, 2. A, 2. B, 3. A, 3. C, 5. A, 5. B, 5. C

Výuka bude probíhat podle upraveného rozvrhu, který bude zveřejněn na webu školy a který také obdržíte od třídních učitelů e-mailem. Prezenční výuka probíhá v homogenních skupinách (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají). Jednotlivé třídy budou po celou dobu prezenční výuky v jedné učebně (s výjimkou výuky těch předmětů, kde se třída dělí na dvě poloviny).

Třídy, které v daném týdnu nemají prezenční výuku, se povinně vzdělávají distančním způsobem.

Informace pro rodiče a žáky k provozu školyzde

Informace o testování pro žáky na stránkách MŠMT

Leták s informacemi o testování pro žáky

Instruktážní leták k testování