Screeningové testování

Dne 1. listopadu 2021 Vláda ČR schválila Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, ze kterého vyplývá, že na území vybraných okresů proběhne ve dnech 8. a 15. listopadu 2021 testování na onemocnění covid-19, které se týká i žáků základních škol v Praze.

Testování v naší škole proběhne 8. a 15. listopadu na začátku vyučování. Žáci se budou testovat antigenními testy zn. SEJOY. Testování nepodstupují žáci, kteří splní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování nebo po prodělaném onemocnění covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19), případně žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě. Doklad o tom, že splňuje podmínky stanovené pro bezinfekčnost, předloží žák v příslušný den před testováním.