Soutěž o vánoční výzdobu tříd

V polovině listopadu vyhlásil školní parlament soutěž o nejhezčí vánoční třídu. Podmínky soutěže byly jednoduché: třída může být vyzdobená jen vlastnoručně vyrobenými ozdobami. Povolená byla pouze světýlka na stromeček.

Třídy na nové i staré budově se pustily do výzdoby. A tak jsou ve třídách k vidění sněhuláci, tučňáci, sněhové vločky, skřítci, betlémy, papírové vánoční ozdoby, řetězy či krásné obrázky na nástěnkách. Každá třída je laděna vánočně svým originálním způsobem.

Vyhodnocení tříd proběhlo 14. prosince. Hodnocení se ujaly dvě komise sestavené z členů parlamentu. Pohled na výzdobu tříd tedy probíhal dětskýma očima, co je nejvíce zaujalo, co se jim líbilo.

A jak to celé dopadlo?

Na staré budově zvítězila třída I. B, na druhém místě se umístila třída III. C a na třetím místě se umístily třídy I. C, III. A a III. B.

Na nové budově zvítězila třída IX. D, na druhém místě byly třídy V. C a VI. D, třetí místo získala třída VIII. B.

Vítězné třídy získaly sladkou odměnu. Všem gratulujeme a děkujeme za krásně vyzdobené třídy.

Školní parlament