Come & Show

Stejně jako v loňském roce se i letos část třídy 5. D zúčastnila recitační prehlídky Come & Show.

Zatímco v loňském roce soutěžila v kategorii Beginner, tedy v kategorii pro 3. a 4. ročníky, letos se utkala s 5. a 6. ročníky jiných škol v kategorii Intermediate.

Soutěž se pro tuto kategorii konala dne 5. dubna v koncertním sále ZUŠ Taussigova.

Místo loňského učebnicového textu o Colinovi se třídou letos S. Kůrka a E. Benešová nacvičili velmi zkrácenou a poněkud komicky pojatou verzi Shakespearovy hry Romeo a Julie, nazvanou „The Story of Romeo and Juliet… sort of“.

I přes velmi solidní konkurenci (včetně škol s rozšířenou výukou angličtiny!) se naší 5. D podařilo probojovat se do zlatého pásma a získat ocenění „TOP“, a navrch ještě zvláštní ocenění za netradiční pojetí známého námětu.

Velmi děkujeme ZŠ Dolní Chabry za jistě náročnou organizaci celé přehlídky a doufáme (my, a děti zejména), že se budeme moci za rok zúčastnit znovu.