„Slyšíš mě? …Ano, slyším!“ Workshop spolku Divadelta

Zveme Vás na praktický workshop zaměřený na vzájemnou komunikaci mezi rodičem a dítětem v pubertě.
Jak si lépe porozumět? Jak se lépe pochopit?
Během společného času budeme hledat cestu, jak si sdělit nesdělitelné, jak se opravdu uslyšet.

Během celodenního setkání na KC Půda v sobotu 18. 5. /od 9:30 do 18:00, s pauzou na oběd/ se společně hlavně pobavíme a nahlédneme do světů „těch druhých“, tedy dospělí do dětského a děti do dospělého.
Cílem setkání bude společná hra, divadlo fórum podle vašich scénářů a kruh vzájemného sdílení.
Workshop určen pro děti od 11 let a jejich rodiče a je zdarma.

Rezervace: spolu@praha-suchdol.cz

Divadelta z.s. je organizace, která už více jak 15 let pracuje s metodou divadla fórum a metodami tvořivé dramatiky jako prostředkem k navázání společného dialogu. Divadelta učí prožitkem a interaktivitou.
Tento workshop vznikl ve spolupráci s Ministerstvem Kultury a nabízí hlubší vhled do problematiky mezigenerační komunikace.