Informace k zahájení školního roku

Školní vyučování letos začíná v pondělí 2. září 2024. Všichni žáci od 2. do 9. ročníků mají tento den jednu vyučovací hodinu od 8:00 do 8:45.

Výuka v úterý 3. září:
2. – 3. ročníky 8:00 – 11:40
4. – 5. ročníky 8:00 – 12:15
6. – 9. ročníky 8:00 – 12:45

Od středy 4. září se učíme dopoledne podle rozvrhu. Odpolední výuka a výuka volitelných předmětů (týká se 7. – 9. ročníků) začne v týdnu od 9. září. Šatny se začnou používat od středy 4. září.

Prvňáky přivítáme v pondělí 2. září v 8:15 před hlavním vchodem do nové budovy školy. Mohou přijít už se školní aktovkou, aby si do ní uložili pomůcky, které pro ně budou ve třídách připravené. Po společném zahájení si třídní učitelky odvedou své nové žáčky i s jejich doprovodem do tříd. Rodiče budou mít chvilku na pořízení fotografií a pak už nechají děti samotné s paní učitelkou a odeberou se na informativní schůzku do školní družiny. Přibližně po hodině se do školní družiny přesunou všichni prvňáci a rodiče budou mít ještě krátkou schůzku s třídní učitelkou.

V úterý 3. září budou mít 1. třídy výuku od 8:00 do 10:45, poté si je mohou rodiče vyzvednout přímo ve třídě. Děti, které budou odcházet do školní družiny, si převezmou vychovatelky hned po skončení vyučování.

Od středy 4. září se budou prvňáci učit podle svého rozvrhu od 8:00 do 11:40.